Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Life is Strange na urządzeniach mobilnych

Już od dzisiaj w Life is Strange będą mogli zagrać posiadacze iPhonów i iPadów. Wydawca gry, Square Enix, zdecydował się bowiem na wydanie jej na tę platformę.

Niestety, gracze nie otrzymają pełnej gry od razu. W App Store ukazał się jej pierwszy odcinek, za którego zapłacimy 13,99 zł. Epizody drugi i trzeci można zakupić z poziomu gry, albo w formie przepustki sezonowej, która zawierać będzie również czwartą i piątą część rozgrywki. Te jednak, kończące opowieść odcinki ukażą się dopiero na początku 2018 roku.

Reklama

Life is Strange to doskonale przyjęta gra przygodowa, która ukazała się na komputery i konsole w styczniu 2015 roku. Gracze mogą wcielić się w niej w Max Caulfield, która studiuje fotografię w Blackwell Academy. Razem z przyjaciółką, Choe, stara się odnaleźć zaginioną studentkę i odkrywa w sobie zdolności do manipulacji czasem.

Rozgrywka jest podzielona na epizody, a gracze podejmują decyzję, których konsekwencje, nierzadko doniosłe, ukazują się dopiero później. Kluczowa jest mechanika cofania się w czasie, która pozwala na rozwiązywanie części zagadek. Na uwagę zasługuje również przyciągająca oko oprawa graficzna.

JFK

Dowiedz się więcej na temat: Life Is Strange

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje