Reklama

Level-5 rejestruje nowe znaki towarowe. Czy nadchodzi kolejny świetny RPG?

Tak to już jest, że jeśli znane i popularne studio, takie jak Level-5, zaczyna prace nad nowym projektem, miliony graczy natychmiast zwracają na to uwagę.

Po ich ostatniej bardzo udanej produkcji, grze z gatunku RPG Ni no Kuni: Wrath of the White Witch, zainteresowanie ich poczynaniami zdaje się ani trochę nie słabnąć. Pomimo tego, że na razie oficjalnych informacji na temat nowej gry brak, to na horyzoncie pojawiły się trzy znaki towarowe, które studio Level-5 ostatnio zarejestrowało na własność swojej spółki. Czym są i co mogą oznaczać?

Według dziennikarzy serwisu Siliconera, twórcy Ni no Kuni: Wrath of the White Witch zarejestrowali trzy nowe nazwy - "Rare Drop Adventurer Note", "Earth Devastating B-rank Girlfriend" oraz "Wonderflick". Autorzy powyższych tytułów prawdopodobnie natrafili na pewne problemy podczas tłumaczenia, stąd te trochę nielogiczne sformułowania, ale to nie ma aż tak dużego znaczenia.

Reklama

Ważniejszy jest fakt ich nabycia oraz to, czy przypadkiem któraś z wymienionych wcześniej nazw nie jest związana bezpośrednio z nowym projektem na zapowiedzianą na początku roku nową konsolą Sony PlayStation 4? Oczywiście to na razie jedynie domysły, bo równie dobrze wszystkie znaki towarowe mogą dotyczyć gier na przenośne platformy lub też odwrotnie - wcale nie odnosić się do branży elektronicznej rozrywki, tylko na przykład do animacji filmowych.

Chociaż bardziej realna wydaje się produkcja zupełnie nowych marek, które kolejny raz zawładną sercami graczy, to istnieje także prawdopodobieństwo, że może wszystkie te tytuły dotyczą jednej produkcji i będzie to kontynuacja ciepło przyjętej przez konsumentów i recenzentów na całym świecie serii Ni no Kuni. Miejmy nadzieję, że wkrótce poznamy więc szczegółów na ten dosyć intrygujący temat.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy