Reklama

Letnie igrzyska w Overwatch

Blizzard zamierza na bieżąco wspierać graczy Overwatch. Dowód? Cóż, właśnie postanowił wykorzystać rozpoczynające się igrzyska w Rio de Janeiro do urozmaicenia rozgrywki w swoim tytule.

Podróżujesz do Rio de Janeiro. Efekt? Ponad 100 różnych przedmiotów, w tym skórki, graffiti i prezentacje z zagrań. Co ciekawe - wszystkie te cudowności da się zdobyć wyłącznie do 22 sierpnia.

Blizzard nie chce nas jednak zmuszać do tego, byśmy wyrzekli się czynności fizjologicznych, stąd w każdej skrzynce z łupami pojawi się przynajmniej jeden "olimpijski" przedmiot i stąd każdy z nas otrzymuje na starcie jedną paczuszkę.

To jednak nie koniec - w ramach Rozróby w grze pojawił się tryb 3vs3, Futbolúcio, w ramach którego trafiamy do Estádio das Rãs i... cóż, uskuteczniamy overwatchową wariację na temat Rocket League.

Reklama

Na jej okoliczność "zwykły" atak Lucia został zmieniony na bardziej bezpośredni (alternatywny wciąż służy odpychaniu przeciwników), zdolność specjalna służy przyciąganiu piłki, zaś przyspieszenie działa wyłącznie na naszego czempiona.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje