Reklama

LEGO Super Mario: Ruszyła już przedsprzedaż

Do przedsprzedaży trafił zapowiadany zestaw startowy LEGO Super Mario, będący podstawą nowej zabawy, która ożywia Super Mario i przenosi go w świat klocków LEGO. Nowa kolekcja zabawek to efekt współpracy Grupy LEGO i Nintendo, które ogłosiły ją na początku marca tego roku.

Fani legendarnej postaci gier wideo są o krok bliżej od zdobycia własnego, wyczekiwanego zestawu startowego LEGO Super Mario Przygody z Mario. Bazowa część kolekcji zawiera interaktywną figurkę Mario, który zbiera monety w grze rozgrywającej się w świecie zbudowanym z klocków LEGO. Najświeższy produkt to znacznie więcej niż gra wideo czy tradycyjny zestaw klocków - to zupełnie nowy rodzaj interakcji z Super Mario i doświadczeń z zabawy klockami LEGO.

Na start z Super Mario

Zestaw startowy składa się z figurki głównego bohatera i siedmiu klocków funkcyjnych przeznaczonych do różnych interakcji z Mario. Super Mario ma czujniki koloru i ruchu, a w oczach, ustach i na brzuchu wyświetlacze LCD, które pokazują jego natychmiastowe reakcje. Ma też wbudowany głośnik, który odtwarza kultowe dźwięki i muzykę z serii gier wideo.

Stary dobry kumpel

Reklama

Dzieci powyżej 6. roku życia mogą tworzyć nowe poziomy, stawiać czoło wyzwaniom i kreatywnie bawić się. Razem z LEGO Super Mario będą zbierać wirtualne monety skacząc z rury startowej i biegnąc aż do końcowego słupka. Mogą także korzystać z chmurkowych platform i toczyć zaciekłe bitwy z Goombą i Bowserem Jr.

Budowanie świata Super Mario

Fani docenią także darmową aplikację LEGO Super Mario przygotowaną przez Grupę LEGO. Ma ona za zadanie wzmocnić wrażenia z gry. Można tam śledzić swoje wyniki, co będzie motywacją do ciągłego przebudowywania zestawu. Instrukcje do gry wyposażone są w funkcje przybliżania i obracania, co ułatwi budowanie, a także podpowie inne kreatywne sposoby grania. Forum jest z kolei bezpiecznym miejscem do dzielenia się pomysłami z przyjaciółmi.

W ramach serii produktów LEGO Super Mario dostępne będą także zestawy dodatkowe, które odblokują nowe wyzwania i wprowadzą do zabawy kolejne postacie. Będą składały się z modułów, które można przebudowywać, więc to dzieci zadecydują na którym poziomie umieszczą swojego Mario.

Pełny asortyment kolekcji LEGO Super Mario będzie dostępny w sprzedaży od 1 sierpnia 2020 roku. Fani mogą już teraz zamówić w przedsprzedaży zestaw LEGO Super Mario Przygody z Mario przez stronę www.lego.pl i u wybranych partnerów handlowych.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama