Reklama

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga z premierą w maju?

​Jeśli prace nad LEGO Star Wars: The Skywalker Saga (LEGO Gwiezdne Wojny: Saga Skywalkerów) przebiegałyby zgodnie z planem, już dawno mielibyśmy tę grę za sobą.

Niestety data premiery najnowszej gry łączącej LEGO z "Gwiezdnymi wojnami" była już kilka razy przekładana, a obecnie twórcy nie podają żadnego oficjalnego terminu wydania. Jednak według jednego z branżowych insiderów w nową produkcję studia Traveller's Tales możemy zagrać... już w kwietniu albo w maju.

Serwis BespinBulletin.com opublikował artykuł pod tytułem "Wszystko, co słyszałem o sequelu Star Wars Jedi: Fallen Order oraz o LEGO Star Wars: The Skywalker Saga". Czytamy w nim między innymi, że premiera tej drugiej gry może odbyć się już w kwietniu albo w maju. Choć nie jest to ostateczny termin wydania. Obecna sytuacja związana z pandemią koronawirusa w przeszłości doprowadziła do przesunięć - nie można mieć pewności, że w najbliższym okresie twórcom uda się ich uniknąć.

Reklama

A co ze Star Wars Jedi: Fallen Order 2?

BespinBulletin.com przewiduje, że premiera sequela Star Wars Jedi: Fallen Order odbędzie się w pobliżu terminu emisji jednego z seriali osadzonych w uniwersum "Star Wars". Jeszcze w tym roku do Disney+ trafi trzeci sezon "Mandalorianina", ale to prawdopodobnie za wcześnie na premierę tak dużej gry. Bardziej prawdopodobna jest wiosna 2023 roku - wtedy na ekrany telewizorów zawędruje pierwszy sezon "Star Wars: The Acolyte".

W artykule czytamy też, że gra prawdopodobnie ukaże się pod innym tytułem niż Star Wars Jedi: Fallen Order 2. Po członie "Star Wars Jedi" ma się pojawić nowy podtytuł. Jednak sequel opowie zapewne ciąg dalszy historii przedstawionej w "jedynce", z Calem Kestisem w roli głównej.

Co ciekawe, BespinBulletin.com twierdzi, że kolejną grą z uniwersum "Star Wars" wpisaną w harmonogram wydawniczy - po Star Wars: The Skywalker SagaStar Wars Jedi: Fallen Order 2 (póki co będziemy go tak roboczo nazywać) - jest remake Star Wars: Knights of the Old Republic. Jego premiera odbędzie się najwcześniej w 2023 roku.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje