LEGO Star Wars: The Skywalker Saga ma już ponad 5 milionów graczy

​Ciężka praca TT Games zaczyna przynosić korzyści. Twórcy na Twitterze gier LEGO Star Wars pochwalili się w ten weekend, że najnowsza odsłona serii, The Skywalker Saga, zebrała już ponad 5 milionów graczy na całym świecie.

TT Games od samego początku zapowiadało, że zabiera się za bardzo ambitny projekt i tworzy największą grę w historii serii. 5 kwietnia światło dzienne ujrzało LEGO Star Wars: The Skywalker Saga, ogromna i dostarczająca mnóstwo frajdy gra, która błyskawicznie skradła serca miłośników Gwiezdnych Wojen.

Okazuje się, że przez te parę miesięcy grze udało się dokonać nie lada wyczynu. 18 czerwca twórcy poinformowali o przekroczeniu bariery 5 milionów graczy. Jest to kolejne, imponujące osiągnięcie tego tytułu, tuż obok największej premiery w historii serii odnotowanej jeszcze w kwietniu.

Reklama

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga można śmiało uznać za bardzo duży sukces TT Games. Na początku kwietnia twórcy zyskali sobie przychylność krytyków, zbierając aż 82 punkty na Metacriticu oraz Opencriticu. Teraz jasne stało się, że po tej samej stronie mocy znajdują się gracze.

Może się okazać, że przez następne lata gra TT Games pobije jeszcze kilka rekordów albo zapisze się w historii serii jako najpopularniejsza odsłona. Ogromny, otwarty świat LEGO Star Wars: The Skywalker Saga tworzy ogromny potencjał na różne DLC i sugeruje, że TT Games może właśnie myśleć nad tym, czym można dodatkowo wzbogacić to wyjątkowe uniwersum.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: LEGO Star Wars: The Skywalker Saga
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy