LEGO Batman 3: Beyond Gotham za darmo do kart graficznych AMD

Firma AMD dodała kolejną grę do kolekcji tytułów, które można otrzymać za darmo po zakupie karty graficznej lub procesora tego producenta.

LEGO Batman 3: Beyond Gotham to najnowsza część popularnej serii stworzonej przez studio Traveller’s Tales. AMD podkreśla, że promocja dotyczy nie tylko kart graficznych i procesorów, ale także całych zestawów komputerowych wyposażonych w powyższe komponenty. Oferta nie jest zatem ograniczona wyłącznie do zakupu kart graficznych.

Obecnie dostępne są dwie promocje:

  • "If it can game" przeznaczona dla osób kupujących laptopy i inne systemy komputerowe bazujące na procesorach AMD APU FX, A10 i A8
  • "Never Settle: Space Edition" (Nie spoczywaj na laurach: Edycja Kosmiczna), która jest przeznaczona dla nabywców systemów z kartami graficznymi AMD Radeon

W przypadku "If it can game" gra jest przekazywana w postaci cyfrowej po uruchomieniu aplikacji AMD Product Verification. Użytkownicy chcący skorzystać z promocji "Never Settle" otrzymają kod w postaci kuponu dołączonego do pudełka.

O dokładnych produktach kwalifikujących się do promocji decydują partnerzy AMD - producenci, dystrybutorzy i sprzedawcy detaliczni.

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje