Reklama

Legion TD 2: Modyfikacja do Warcrafta 3 wkrótce we wczesnym dostępie

Twórcy powstającej gry Legion TD 2, studio AutoAttack Games, udostępniło w sieci trailer zapowiadający nadchodzącą produkcję. Znalazła się w nim również informacja o bliskim terminie otwarcia wczesnego dostępu.

Popularny mod do Warcrafta 3, Legion TD, już wkrótce doczeka się sequela, będącego jednocześnie osobną produkcją. Było to możliwe jedynie dzięki Kickstarterowi i pomyślnie zakończonej zbiórce, która przyniosła ponad 66 tys. dolarów. Produkcja ruszyła pełną parą i już wkrótce, 20 listopada, będziemy mogli przekonać się o efektach za pośrednictwem wczesnego dostępu.

Legion TD 2 to gra w stylu tower defense, choć wprowadza pewne modyfikacje do klasycznej rozgrywki. W meczach bierze naraz ośmiu graczy, podzielonych na dwie drużyny po 4 osoby. Ich celem jest przetrwanie jak najdłużej przeciwko coraz silniejszym falom potworów.

Reklama

Zamiast typowego dla gatunku stawiania wież dostaniemy rekrutację wyspecjalizowanych jednostek wywodzących się z czterech Legionów. Na trailerze zobaczyć możemy mechy, nieumarłych, stwory związane z żywiołami, a także z naturą. Uzyskane po zakończeniu rundy złoto posłuży do wzmocnienia istniejących żołnierzy i przygotowania ich do następnego, bardziej wymagającego starcia.

Do zwycięstwa kluczowa będzie odpowiednia taktyka i dobre rozstawienie własnych wojsk. Jednocześnie nie można skupić się jedynie na obronie - najemne wojska posłużą do zaatakowania wrogiej drużyny, a w końcu ta, która utrzyma się dłużej osiągnie zwycięstwo.

We wczesnym dostępie zobaczymy ponad 100 postaci, zmierzyć nam się przyjdzie z przygotowanymi osiągnięciami, a twórcy obiecują dalszy rozwój produkcji. O tym, jak Legion TD 2 wypadnie w rzeczywistości przekonamy się już za kilkanaście dni.

JFK

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama