Reklama

Legendarny wojownik powróci w najnowszej części SoulCalibur

​Twórcy SoulCalibur starają się, aby ich nadchodzący tytuł nie tracił zainteresowania i po głośnej prezentacji Geralta z Rivii, jako jednego z bohaterów gry, teraz przyszedł czas na ujawnienie kolejnego wojownika.

Siegfried - bo o nim mowa - to postać ikoniczna dla serii gier spod egidy SoulCalibur. Jego pojawienie się w kolejnej części nie powinno nikogo dziwić, ponieważ gracze mogli korzystać z niego już od pierwszej odsłony produkcji autorstwa studia Bandai Namco. Siegfried to blondwłosy rycerz rodem z Niemiec, władający charakterystycznym mieczem o szerokiej klindze. Fani bohatera mogą spać spokojnie, ponieważ w świeżo zaprezentowanym trailerze widać doskonale efektowny styl walki i wszystko to, za co został pokochany.

SoulCalibur to legendarna seria bijatyk, ciesząca się równie dużą popularnością co Mortal Kombat czy Tekken. Na 2018 rok przewidziana jest premiera szóstej części, w której pojawi się doskonale odwzorowana postać Geralta z Rivii. Twórcy Wiedźmina dostarczyli Bandai Namco szczegółowe modele postaci, co sprawia, że Rzeźnik z Blaviken wygląda niemalże identycznie jak w produkcji od CD Projekt RED.

Reklama

Poniżej można obejrzeć zwiastun prezentujący możliwości Siegfrieda:

Dowiedz się więcej na temat: Soulcalibur VI

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje