Reklama

Left 4 Dead: Twórcy udostępnili nieukończony fragment kampanii

Miłośnicy serii, którzy zostali pozostawieni sobie na osiem lat w końcu mogą wrócić do opanowanego przez zombie wirtualnego świata.

Co prawda nieukończony, ale za to zupełnie za darmo. Jak doskonale wiemy, po przejściu Evolve'a na model F2P jego autorzy ze studia Turtle Rock zaprzestali wspierania tytułu kolejnymi aktualizacjami i ruszyli szukać kolejnych twórczych przygód.

Nim jednak przedstawią nam swój kolejny projekt, postanowili na moment wrócić do czasów (nie)słusznie minionych. Producent opublikował właśnie "Dam It", wycięty fragment kampanii (rozgrywający się między segmentami "Dead Air" i "Blood Harvest") pierwszego Left 4 Deada, który mogą za darmo ograć wszyscy posiadacze oryginału. Wystarczy wejść pod ten adres i bądź zdać się na automatyczną instalację, bądź "ręcznie" przerzucić paczkę do katalogu addons.

Reklama

Oczywiście dodatkowa zawartość nie jest wolna od błędów (most nie zawala się pod wpływem eksplozji, brakuje niektórych tekstur), acz wydaje się całkiem obszerny (wprowadza też dwie dodatkowe mapy do trybu przetrwania).

Jeśli wciąż zastanawiacie się nad powrotem do pierwszego L4D, być może dodatkową zachętą okaże się poniższy materiał, całkiem zgrabnie punktujący "co nowego".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy