Reklama

League of Legends: Riot nagradza spokojnych graczy

Riot Games, czyli studio odpowiedzialne za rozwój League of Legends, od dawna walczy z niewłaściwym zachowaniem w swojej grze.

Wulgarni gracze nie mogą dołączać do rozgrywek rankingowych, a w skrajnych przypadkach otrzymują blokadę na konto. Teraz jednak amerykańska firma postanowiła docenić tych, którzy mają "czyste sumienie".

Riot poinformował, że nagrodzi wszystkich tych graczy, którzy nie mają na swoim koncie żadnych śladów złego zachowania. Jeżeli zatem nigdy nie otrzymałeś upomnienia czy bana, możesz liczyć, że w najbliższych dniach otrzymasz booster do IP. Dzięki niemu przez najbliższe 4 wygrane pojedynki gracz otrzyma więcej punktów IP.

Choć co chwilę w sieci podkreśla się, że gracze League of Legends są niewychowani i zachowują się wulgarnie w stosunku do innych, co innego wskazują statystyki. Wynika z nich, że aż 95% wszystkich użytkowników nigdy nie otrzymało żadnej kary za złe zachowanie. Grupa osób, które dostały bana stanowi niecały 1% całości.

Reklama

Mimo wszystko Riot podkreśla, że wciąż będzie walczył ze złym zachowaniem i już niedługo zaimplementuje nowy system, który będzie pomocny w wyłapywaniu "szkodników".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje