Reklama

League of Legends - nadchodzi aktualizacja mapy Summoner's Rift

​Summoner's Rift - mapa z League of Legends - wkrótce doczeka się ważnej aktualizacji, która zoptymalizuje grę z jej użyciem.

Będzie bardziej czytelnie, spójnie i - co chyba najważniejsze - równie lub bardziej wydajnie. Nawet jeśli niektóre jej miejsca nieco posmutnieją.

W aktualizacji Summoner's Rift skupiono się na pięciu aspektach. Pierwszym była czytelność, tak istotna przy walkach, w których musimy skupić się na konkretnych elementach. Po aktualizacji będzie mniej sytuacji, w których ciężko będzie nam zobaczyć swoją postać. Drugim aspektem była jakość grafiki. Trzecim - starania, by nie naruszyć gameplayu, naprawiając jednocześnie bugi i nierówności pomiędzy stronami. Poprawiony zostanie też nieco kąt kamery.

Reklama

Czwarty aspekt to spójność tematyczna, czyli - krótko mówiąc - dbałość o to, by poszczególne elementy świata do siebie pasowały i tworzyły razem spójny klimat. Ostatnią kwestią jest wydajność. W tej chwili nie jest jeszcze taka, jak dotychczasowa wersja Summoner's Rift, ale twórcy zadbają o to, by co najmniej dorównać obecnym standardom, a - jeśli się uda - przewyższyć je.

Data wejścia aktualizacji w życie nie jest na razie znana.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama