​LawBreakers szykuje comeback? Cliff Bleszinki zwrócił się do fanów gry

Po latach ciszy były szef Boss Key Productions poruszył na swoim Twitterze temat LawBreakers. Czyżby Cliff Bleszinski planował powrót swojego shootera?

Od premiery LawBreakers, strzelanki twórcy Gears of War, minęło sześć lat. Gra zadebiutowała na PC oraz konsolach i przez chwilę miała niewielką grupę fanów. Słaba sprzedaż na wszystkich platformach sprawiła jednak, że po ośmiu miesiącach całkowicie anulowano cały projekt. Przyznano wtedy otwarcie, że LawBreakers nie wygenerowało wystarczająco pieniędzy, aby pokryć koszty dalszego rozwoju.

Kiedy wydawało się, że gra Boss Key Productions została już całkowicie zapomniana, Bleszinski napisał ostatnio na swoim Twitterze o nowych informacjach od jego prawnika. Były szef studia napisał krótko, że wieści dotyczą LawBreakers i gracze powinni spodziewać się dalszych szczegółów.

Reklama

Niestety nie wiemy oczywiście, co dokładnie może oznaczać powyższy post. Bleszinki może próbować sprawdzić zainteresowanie grą i zbadać czy na aktualnym rynku, kilka lat po debiucie pierwszej wersji LawBreakers, gracze byliby zainteresowani tego typu produkcją.

Pod tweetem Bleszinskiego widać sporo entuzjazmu, chociaż nie da się ukryć, że konkurencja na rynku shooterów jest wciąż bardzo duża. Call of Duty cały czas święci triumfy, battle royale cieszy się ogromną popularnością, a co jakiś czas debiutują produkcje pokroju XDefiant, który wkroczył aktualnie w etap beta testów.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: LawBreakers
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy