Reklama

Łatka Hitman 3 poprawia arabski tekst

​IO Interactive opublikowało pierwszą większą łatkę dla skradanki Hitman 3. Jedna z ciekawszych poprawek dotyczy arabskiego tekstu w grze, który - jak szybko odkryli gracze po premierze - w wielu miejscach zapisany był niepoprawnie. Patch obejmuje ok. 2 - 3 GB danych, w zależności od platformy.

Mowa głównie o misji "Top of the World", rozgrywającej się w Dubaju. Nie brakuje tutaj przeróżnych arabskich tekstów, ale te są często napisane... od lewej do prawej, co oczywiście nie jest zgodne z prawdą. Również samo tłumaczenie słów nie zawsze wypadało poprawnie, co podkreślali gracze.

Reklama

"Kolejne przypomnienie, że jest nas setki milionów i wszyscy teraz albo o tym myślą, albo piszą na Twitterze" - zwracał uwagę w tym serwisie już w ubiegłym miesiącu deweloper Rami Ismail, odpowiadając właśnie na liczne obrazki, na których dokumentowano błędy w arabskiej pisowni.

Morten Elgaard z IO Interactive obiecywał wtedy rychłą publikacją łatki, o której teraz mowa. Jest też szereg innych zmian i nowości, takich jak choćby... taktyczny golf. Ten element ubioru nieco w stylu Stevena Jobsa został odblokowany bez dodatkowych opłat dla wszystkich posiadaczy produkcji.

Właściciele wydań Deluxe Edition lub Deluxe Pack mogą pobrać kolejną misję Eskalacji - piątą z sześciu planowanych. Ostatnia pojawi się w marcu. Twórcy zapewniają także, że usprawnili infrastrukturę sieciową, co powinno przełożyć się na mniejszą liczbę błędów oraz rozłączania.

Właśnie te usterki były najszerzej krytykowane zaraz po premierze produkcji w styczniu obecnego roku. Usunięto też szereg innych awarii, naprawiono trofea i osiągnięcia, których nie dało się odblokować, a także wprowadzono dodatkowe informacje do interfejsu użytkownika w grze.

Do tego zmiany w innych lokacjach, nie tylko w Dubaju. Dla przykładu, w chińskim Chongqing zniknęły... niewidzialne pralki i nielegalne parasolki, korzystanie z których wywoływało alarm wśród strażników. Deweloperzy zapewniają, że łatanie takich detali będzie kontynuowane w przyszłości.

Dowiedz się więcej na temat: Hitman 3

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje