Reklama

Łatka do Fallouta 4 wkrótce

W pierwszej kolejności zawita na pecety.

Fallout 4 roi się od błędów, które nie tylko uprzykrzają rozgrywkę, ale czasem wręcz ją uniemożliwiają. Świadoma problemów Bethesda w pocie czoła pracuje nad łatką, która naprawi najbardziej uciążliwe usterki. Premiera już w przyszłym tygodniu.

"Proces aktualizacji będzie składał się z wydania łatki w wersji beta na Steamie, po której na pecetach, a następnie na konsolach, pojawi się wersja finalna. System ten sprawdzał się w przeszłości i pozwalał nam na wprowadzanie większej liczby poprawek w krótszym czasie" - czytamy w oficjalnym oświadczeniu.

Reklama

Powinniśmy też spodziewać się większej liczby mniejszych, ale za to znacznie częstszych aktualizacji. Takie podejście ma dać twórcom pewność, że każda poprawka działa dobrze i nie ma żadnych ubocznych efektów dla reszty gry.

Bethesda zapewnia, że obecna wersja jest najlepszą i najbardziej stabilną, a zaistniałe błędy wynikają z faktu, że Fallout 4 jest niezwykle rozbudowany i daje graczom dużą swobodę. Kombinacje różnych elementów mogą prowadzić do nieoczekiwanych rezultatów.

Autor: Dawid Sych

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje