Land of War: The Beginning z premierą w maju

​Land of War: The Beginning, pierwsza strzelanina o kampanii wrześniowej, trafi na Steam już 27 maja 2021 r. Deweloperzy z MS Games zapowiadają, że pozostały do premiery czas poświęcą na dopracowanie wszystkich elementów gry, zapewnienie wysokiej jakości finalnej produkcji oraz wysłuchanie sugestii społeczności.

Akcja Land of War skupi się na omijanym przez gry FPS okresie II wojny światowej, czyli inwazji niemieckiej na Polskę. Jako polski żołnierz, któremu głosu użyczył Jacek Rozenek, gracze trafią na najważniejsze pola bitew wojny obronnej 1939 roku, takie jak bitwa pod Mokrą, oblężenie Warszawy czy obrona półwyspu helskiego.

Oczekując na niedoszłą pomoc zachodnich sojuszników, polscy żołnierze będą bronić ojczyzny za pomocą zrekonstruowanego oręża z epoki, również w postaci prototypów broni, które nie zdążyły trafić na front we wrześniu. Twórcy przewidują też scenariusze oparte na planach sztabowych obu walczących armii, które będą uzupełniały grę w historyczną zabawę w "co by było gdyby".

Reklama

Land of War wykorzystuje technologię Nvidia Ansel, która pozwala graczom na wykonanie atrakcyjnych screenshotów poprzez możliwość swobodnego ustawienia kamery oraz dodawania do nich filtrów i innych dodatków wizualnych.

MS Games zapowiedziało, że w dniu premiery dostępne będą różne edycje gry - zawierające darmowe DLC oraz dodatki kolekcjonerskie. W planach deweloperów są również wydanie po premierze rozszerzeń do gry, przedstawiających początkowe etapy wojny po 1939 r. Premiera na Xbox One zaplanowana jest na późniejszy okres 2021 r.

INTERIA/materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Land of War: The Beginning

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama