Reklama

Łamigłówki z "Hogwarts Legacy" na najnowszym klipie

Warner Bros. Interactive przedstawia krótki zwiastun, prezentujący łamigłówki, które gracze napotkają w nadchodzącej grze RPG akcji Hogwarts Legacy.

Jeden z najnowszych zwiastunów nadchodzącej RPG akcji Harry Potter: Hogwarts Legacy szczegółowo opisuje ekskluzywne funkcje gry na PlayStation 5. Jednak udostępnił także fragmenty i zwiastuny dotyczące nadchodzących funkcji, takich jak wyświetlanie różnych banerów domów w Hogwarts Legacy, wybór własnego domu i nie tylko. Teraz zespół zaprezentował kolejny zwiastun i tym razem gracze otrzymują zapowiedź nadchodzących zagadek i tajemnic, które czekają na odkrycie w nadchodzącej grze.

Reklama

Harry Potter nareszcie dorósł

Fani wciąż mają sporo czasu na wydanie Hogwarts Legacy. Tak naprawdę zespół programistów nie ujawnił jeszcze dokładnej daty premiery. Na oficjalnym koncie Hogwarts Legacy na Twitterze pojawił się niedawno krótki klip pokazujący zajawki niektórych zagadek, które gracze będą musieli rozwiązać w grze. Na szczęście twórcy nie zdradzają za wiele - w końcu zadaniem graczy, jest odkrywanie świata Hogwartu. Na zwiastunie widać tylko postać gracza, która zbiera zwoje i otwiera tajne korytarze. Wygląda na to, że ukryte miejscówki będą rozmieszczone zarówno wewnątrz Hogwartu, jak i w przylegających obszarach. Pamiętajmy, że gra jest open worldem!

Fani oczywiście są wniebowzięci. Nawet biorąc pod uwagę, jak niewiele zdradzili twórcy. Uniwersum Harry’ego Pottera od dawna należy się solidny, dojrzały tytuł - mroczny, a jednocześnie baśniowy. Biorąc pod uwagę, że będziemy poruszać się w krainie czarów, twórcy mają praktycznie nieograniczone pole, by wcielać w życie nawet najbardziej zwariowane pomysły.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama