Kwietniowa aktualizacja Lost Ark – nowy kontynent, Battle Pass oraz debiut Glaivier

Smilegate dostarczył właśnie to, na co wielu weteranów Lost Arka czekało niemalże od premiery gry. W najnowszej aktualizacji do gry trafiła tona nowej zawartości, w tym przepustka sezonowa oraz zupełnie nowa klasa postaci, Glaivier.

Długo czekaliśmy na tę aktualizację. Kilka tygodni temu Amazon oficjalnie poinformował, że wszystkich tych nowości możemy spodziewać się w kwietniu. Kiedy nie nastąpiło to tydzień temu, społeczność była zawiedziona i domagała się konkretnej daty. Otrzymaliśmy już trzy dni później, a po równym tygodniu Amazon dotrzymał wyznaczonej daty.

Na serwery Lost Ark trafiła właśnie bardzo obszerna aktualizacja. Jej głównym bohaterem jest oczywiście Glaivier, wcześniej znana jako Lance Master. Jest to postać należąca do kategorii Martial Artist, która włada potężną glewią. W oczach wielu graczy jest to również najbardziej oczekiwana postać, która była dostępna w Rosji i Korei. Glaivier zadebiutowała razem z Powerpassem, który podnosi poziom postaci aż do 960 item levelu.

Reklama

Kolejną nowością wprowadzoną do gry jest kontynent South Vern. Wątek fabularny nowej lokacji można rozpocząć od item levelu 1340, co dla większości stałych graczy nie powinno być już większym problemem. Zadebiutowała również tygodniowa aktywność Chaos Line, a w przyszłości w ramach South Vern mamy dostać również Chaos Dungeon, Chaos Gate i kolejnego Field Bossa.

Ostatnią, ekscytującą atrakcją dla oddanych fanów gry jest Arkpass, o którym plotki krążyły wśród graczy przez ostatnie dwa tygodnie. Jest to Battle Pass Lost Arka dostępny w trzech różnych wersjach - darmowej, Premium i Super Premium. Dwa pierwsze warianty oferują tonę przedmiotów do ulepszeń, kart i silvera, a ostatni poziom oferuje również nagrody kosmetyczne.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Lost Ark

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy