Reklama

Kultowy Warthog z Halo na premierze Free Guy

​Ryan Reynolds miał dużą konkurencję na premierze swojego najnowszego filmu, bo na czerwonym dywanie pojawił się też słynny pojazd M12 Force Application Light Reconnaissance Vehicle, znany lepiej jako Guziec.

Filmowe adaptacje gier wideo nie zawiesiły poprzeczki zbyt wysoko, więc kiedy okazało się, że Ryan Reynolds zagra w produkcji skupiającej się na życiu pewnego NPC w grze z otwartym światem, ta spotkała się z dużym zainteresowaniem. A mowa oczywiście o filmie Free Guy, który miał wczoraj swoją zamniętą premierę, gdzie pojawił się bardzo niespodziewany gość, a mianowicie... Warthog z kultowej serii Halo.

Pojazd taktyczny pojawił się na środku czerwonego dywanu i bardzo chętnie pozował do zdjęć, chociaż nieco szkoda, że nie był wyposażony w legendarny karabin maszynowy, który najczęściej znajduje się na jego dachu.

Reklama

Co ciekawe, nie była to tylko replika, ale w pełni działający pojazd, co wyjaśnił Microsoft w specjalnym wpisie. 343 Industries, czyli deweloper odpowiedzialny za nadchodzące Halo Infinite, podjął się współpracy z marką Hoonigan Industries, żeby stworzyć działającą wersję Warthoga.

Pojazd został zbudowany całkowicie na zamówienie, jest w pełni funkcjonalny, ma ponad 1000 koni mechanicznych mocy i silnik Ford V8 pod maską - taki sam jak w Mustangu Hoonicorn V2 słynnego amerykańskiego kierowcy rajdowego Kena Blocka.

Jak łatwo się domyślić, chodzi o większą akcję promocyjną nowego Halo, więc Microsoft upewnił się, że nie tylko zobaczymy zdjęcia, ale i dowiemy się, że pojazd pojawia się w filmie Free Guy - czy oznacza to więcej smaczków z kultowej serii?

Trudno powiedzieć, ale będziemy mogli przekonać się osobiście już 13 sierpnia, bo wtedy zaplanowano polską premierę kinową filmu. Co więcej, Guziec ma koła pełne roboty, bo jak mogliśmy zobaczyć na zdjęciach z planu, pojawia się też w serialu Halo, za który odpowiedzialne jest

Paramount Plus. Przypominamy, że premiera gry Halo Infinite, która dostępna będzie na PC, Xbox One i Xbox Series X, zaplanowana została na koniec tego roku.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy