Kultowy marynarz Popeye w World of Warships

​Wargaming, twórcy i wydawcy gry o bitwach okrętów wojennych World of Warships, ogłosili wyjątkowe partnerstwo z jedną z ikon popkultury - marynarzem Popeyem! Ta współpraca połączy się z akcją charytatywną, której szczegóły poznamy w czerwcu, kiedy to odbywa się miesiąc dla oceanów. Cała inicjatywa ma na celu zwiększenie świadomości o najwspanialszych ekosystemach Ziemi i jak możemy pomóc je chronić.

Zestaw charytatywny Popeye dostępny w World of Warships będzie zawierał kultowe postacie z kreskówki, czyli Popeye’a oraz jego arcywroga Bluto w postaci kapitanów w grze, dwie okolicznościowe flagi oraz unikatowy kamuflaż na amerykański okręt USS Colorado.

Popeye to ikona popkultury, szpinakożerny marynarz oraz promotor czystych oceanów. Od 2020 roku jest reprezentantem The SeaCleaners, która dba o zachowywanie czystości oceanów na całym świecie. Walczą z zanieczyszczeniem plastikiem oraz o wzrost świadomości jak istotne jest dbanie o czystość dna i wód w oceanach na całym świecie. Partnerstwo z Wargamingiem jest kolejnym krokiem marynarza Popeye’a dla tej sprawy.

Reklama

World of Warships to widoąca gra free-to-play o bitwach na morzach i oceanach od Wargaming, gdzie gracze walczą ze sobą korzystając z największej historycznej kolekcji okrętów wojennych z XX. wieku. Gra ma swoje korzenie w społeczności fanów militariów i ma długą tradycję wspierania weteranów, jak również organizacji non-profit skupionych wokół historii.

Marka Popeye jest własnością King Features Syndicate (jednostka Hearst), która ma w swoim portfolio wiele popularnych postaci ze świata popkultury.

INTERIA/materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: World of Warships
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy