Reklama

Ktoś już gra w Cyberpunk 2077

​Pewien przedsiębiorczy miłośnik gier wideo pozyskał już kopię Cyberpunk 2077 na niecałe trzy tygodnie przed premierą produkcji. Nie jest obecnie jasne, skąd dokładnie pochodzi jego egzemplarz na PlayStation 4, lecz użytkownik pochwalił się nim... podczas transmisji na żywo w internecie.

Mężczyzna pochwalił się początkiem kampanii fabularnej, wybierając ścieżkę Nomada. W ten sposób nie otrzymujemy jednak zbyt wiele nowych treści, ponieważ te ujęcia prezentowano w większości we wcześniejszych trailerach. Trzeba też przyznać, że grający raczej nie do końca radzi sobie... z graniem.

Oglądamy więc dwadzieścia minut "akcji", podczas których nie dzieje się absolutnie nic, a szczęśliwy gracz ma problemy z przeprowadzeniem dialogów czy z wyjściem z samochodu. Jeśli więc nie było wam dane oglądać materiału, możemy zapewnić, że niewiele na tym stracicie.

Reklama

Tymczasem CD Projekt bardzo agresywnie walczy ze wszelkimi kopiami publikowanymi w sieci. To nie powinno dziwić, ponieważ patrzymy na odsłonę PS4, i to w wersji bez premierowej łatki, która będzie zapewne pokaźnych rozmiarów. Wszystko to sprawia, że jakość oprawy jest chwilami dość mieszana.

Do tego dochodzi jeszcze kompresja wbudowanego narzędzia do streamowania na PlayStation 4 i nie powinno dziwić, że polskie studio wolałoby lepiej kontrolować przekaz. Zwłaszcza, że wersje konsolowe nadal są tajemnicą. Niedawno pokazano tę z Xbox One, ale włączoną na Xbox Series X.

Choć grafika w opisywanym materiale potrafi wyglądać bardzo dobrze - zwłaszcza na zewnątrz, po opuszczeniu startowego garażu - to szczególnie w oczy rzuca się widoczne doczytywanie obiektów znajdujących się w pewnym oddaleniu od kamery, zajmujące niekiedy nawet kilka sekund.

Cyberpunk 2077 ukaże się - miejmy nadzieję - 10 grudnia na PC, Xbox One, PlayStation 4 oraz Stadię. Wersje gry na Xbox One oraz PlayStation 4 będą działały także na Xbox Series X/S oraz PlayStation 5. W przyszłości ukaże się również darmowa aktualizacja z usprawnieniami na nowe urządzenia.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy