Kosmiczna gra strategiczna do odebrania za darmo na Steamie

Fani kosmicznych przygód otrzymali właśnie kolejny powód do radości. Na platformie Steam całkowicie za darmo możecie zgarnąć Space Crew: Legendary Edition. Produkcję odbierzecie bezpłatnie do 14 marca.

Czym jest Space Crew: Legendary Edition?

To strategiczno-survivalowa produkcja przeznaczona dla jednego gracza. "Wciel się w kapitana Zjednoczonych Sił Obrony i obejmij dowodzenie nad własnym statkiem kosmicznym. Zwerbuj załogę, spersonalizuj swój okręt i wyrusz w podróż, podczas której będziesz odkrywać galaktykę i bronić Ziemi przed tajemniczym Fazmidami!" - czytamy w opisie dzieła.

Akcja w tym tytule dzieje się w 2152 roku. Fazmidzi coraz silniej opanowują Ziemię, a tylko od nas i od naszej załogi zależy, czy uda nam się ocalić planetę. Podczas zabawy realizować będziemy różnorakie misje. Wyzwania są bardzo zróżnicowane pod względem poziomu trudności. Czasami będzie to odzyskiwanie zasobów, walka czy eliminowanie konkretnych celów.

Reklama

Filarem rozgrywki jest zebranie odpowiedniego elitarnego oddziału bojowego. "Nasza ekipa" będzie musiała być przystosowana do realizacji wspomnianych wcześniej zadań. Przy okazji zadbać będziemy musieli m.in. o uzbrojenie, opancerzenie czy naprawianie naszego statku kosmicznego. Legendarna wersja Space Crew wprowadza do gry nowe postacie wyróżniające się unikalnymi zdolnościami. Pierw jednak będziemy musieli je odnaleźć podczas akcji ratunkowych.

Produkcja debiutowała w październiku 2020 roku z inicjatywy studia Runner Duck. Ci sami twórcy stworzyli dobrze ocenianego Bomber Crew. Obie gry łączą w sobie wiele mechanik strategii, symulacji i przygodówki. Space Crew: Legendary Edition odbierzecie na Steamie za darmo tylko do 14 marca 2024 roku. Warto się pospieszyć i skorzystać z tej ciekawej oferty. Regularna cena gry to 99,99 zł.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Steam | darmowe gry
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama