Reklama

Kontynuacja kultowej serii - Pizza Connection 3 w sklepach

​Pizza Connection 3 to nowa odsłona znanej serii ekonomicznych strategii. Zarówno weterani jak i młode wilki przemysłu gastronomicznego, będą mieli szansę stworzyć taką pizzę, której nikt się nie oprze! Dystrybutorem gry jest CDP.

Pizza Connection 3 to gra strategia ekonomiczna, w której wcielamy się w szefa małej pizzerii. Naszym zadaniem będzie zarówno tworzenie nowych dań, jak i zarządzanie restauracją. Zaczynamy od jednego lokalu, ale ostatecznym celem jest przeobrażenie biznesu w międzynarodowe imperium gastronomiczne. Pizza Connection 3 to wydana na PC Windows strategia ekonomiczna autorstwa studia Gentymad, wydana przez Assemble Entertainment.

Pizza Connection 3 zaoferuje graczom kampanię fabularną składającą się z dwunastu misji. Przygodę z biznesem rozpoczniemy od małego lokalu w Rzymie, a celem będzie ekspansja na globalny rynek i utworzenie sieci w innych miastach i krajach. Po drodze wcielimy się w pracownika każdego szczebla: kucharza, managera, prezesa sieci.

Reklama

Z kolei tryb wolnej gry oferuje alternatywę dla dynamicznej kampanii. Umożliwi on samodzielne dostosowywanie szerokiego zakres parametrów, jak na przykład: początkowego budżetu, liczby mieszkańców, konkurencji i wiele więcej. Gracze przekonają się także, że tworzenie imperium pizzy to nie tylko gastonomia, ale odpowiednia logistyka, marketing, niszczenie konkurencji podstępem i umiejętne lokalizowanie restauracji.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje