Reklama

Kontroler Adaptacyjny Xbox: Prezentacja sprzętu

​Misją Microsoft jest zwiększenie możliwości rozwoju każdego człowieka i każdej organizacji na świecie. Firma przedstawiła unikalne w skali branży technologicznej opakowanie do Kontrolera Adaptacyjnego Xbox, zaprojektowane z myślą o ułatwieniu rozpoczęcia korzystania z urządzenia osobom o ograniczonej zdolności ruchowej.

ontroler Adaptacyjny Xbox to rodzaj koncentratora, który powstał głównie z myślą o graczach z ograniczoną zdolnością poruszania się, by ułatwić im oddawanie się swojej ulubionej rozrywce. Podłącz urządzenia zewnętrzne, takie jak przełączniki, przyciski, podstawy i joysticki, tworząc w ten sposób jedyny w swoim rodzaju kontroler dopasowany do twoich indywidualnych potrzeb.

Sterowanie przyciskami, gałkami i spustami odbywa się za pomocą urządzeń dodatkowych, podłączanych za pomocą wtyczek 3,5 mm oraz złączy USB. Kontroler był od samego początku rozwijany w ścisłej współpracy z organizacjami wspierającymi osoby o ograniczonej zdolności poruszania się oraz członkami społeczności Xbox. Zebrane od nich informacje pomogły zaprojektować kształt, działanie, a nawet opakowanie kontrolera Kontrolera Adaptacyjnego Xbox.

Reklama

Urządzenie trafi do sprzedaży w Polsce we wrześniu 2018 roku. Poniżej możecie obejrzeć prezentację:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy