Reklama

Konkurs: Rozdajemy gry Layers of Fear

Tego konkursu nie powinni przegapić w szczególności miłośnicy klimatów grozy. A to dlatego, że w naszej nowej zabawie można zgarnąć najnowszą produkcję studia Bloober Team, która zdecydowanie przypadnie do gustu osobom, którym żaden horror nie jest straszny.

O grze:

Stworzone przez krakowskie studio Bloober Team - Layers of Fear to horror, którego nie może pominąć żaden miłośnik gatunku. Layers of Fear opowiada tajemniczą historię pewnego malarza, który porusza się po swoim domu, szukając narzędzi, które pozwolą mu skończyć dzieło swojego życia.

Nie jest to jednak ani zwykły malarz, ani zwykły dom. Posesja jest pokręcona, pełno tu korytarzy i pokoi, a podczas spaceru po niej orientacja szaleje. Zapomnijcie o walce ze stworami czy uciekaniu przed nimi.

To nie ten typ horroru. I całe szczęście! Bloober pokazało, że wie, jak straszyć w klasyczny sposób, typowy dla najlepszych filmów czy opowieści grozy. Layers of Fear nie jest więc typową grą. To bardziej interaktywna opowieść, która ma nas zaintrygować i przestraszyć.

Reklama

Gra odznacza się niezwykle klimatyczną, artystyczną oprawą, która reprezentuje jednocześnie całkiem wysoki poziom techniczny. Lokacje zostały zaprojektowane z wykorzystaniem dużej liczby szczegółów oraz wzbogacone o znakomitą grę świateł i cieni.

Świetnym dopełnieniem dla szaty wizualnej jest udźwiękowienie, które umiejętnie podkreśla panujący w Layers of Fear klimat. Niepokojące pisk, trzaski, szlochy i jęki rzeczywiście są niepokojące - dźwiękowcy dobrze je dobrali i jednocześnie nie przesadzili z nimi. Do zalet można zaliczyć także muzykę, która tylko podkreśla atmosferę grozy.

Zasady konkursu:

Odpowiedz poprawnie na pytanie numer jeden oraz udziel jak najciekawszej odpowiedzi na pytanie numer dwa:

  1. Znany obraz jakiego malarza znalazł się w materiałach reklamujących grę Layers of Fear?
  2. Co wzbudza w tobie największy strach? Uzasadnij swoją odpowiedź.

Swoje odpowiedzi przesyłajcie na adres konkurs-gry@firma.interia.pl, w temacie wpisując "Konkurs: Layers of Fear". Na Wasze zgłoszenia czekamy do 18 marca. Więcej szczegółów na temat konkursu znajdziecie w naszym regulaminie.

Autorzy najciekawszych wpisów zostaną poinformowani o wygranej drogą mailową.

Nagrody:

Na szczęśliwych zwycięzców czeka dziesięć gier Layers of Fear (PC).

Sponsorem nagród jest Techland.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy