Konkurs: Halo 4

Tym razem mamy dla was prawdziwy rarytas. Fani serii Halo i dobrych strzelanek w klimatach sci-fi powinni być zadowoleni.

W naszym nowym konkursie do wygrania są bogate w gadżety zestawy z najnowszą odsłoną przygód słynnego Master Chiefa. Zainteresowani?

O grze:

Halo 4 to kontynuacja jednej z najlepiej rozpoznawalnych serii w historii konsoli Xbox 360, która od pierwszego wydania znalazła ponad 46 milionów nabywców na całym świecie. Opracowane przez studio 343 Industries, Halo 4 zwiastuje powrót legendarnego bohatera serii - Master Chiefa.

Najnowsza odsłona wprowadza nową historię oraz tryby rozgrywki, które na nowo wciągną fanów w tę słynną sagę science-fiction. Na podstawie serii oraz głównej postaci z gry powstały również książki, komiksy, czy kolekcjonerskie gadżety, a nawet film "Forward Unto Dawn" z żywymi aktorami, reżyserowany przez największe nazwiska Hollywood - Davida Finchera i Tima Millera.

Reklama

Halo to także legendarne ścieżki dźwiękowe - muzykę do Halo 4 skomponował Neil Davidge, producent hitów Massive Attack, przy okazji zapraszając do zremiksowania albumu czołówkę światowych DJów. Standardowe wydanie gry jest dostępne w oficjalnej dystrybucji w pełnej, polskiej wersji językowej - zawierającej lokalizowane dialogi oraz napisy.

Dodatkowo, jako osobne wydanie, edycja standardowa dostępna jest również w wersji angielskiej. W oryginalnej wersji językowej jest też dostępna Edycja Limitowana. W ofercie produktów w serii Halo 4, dostępne są również zestawy z konsolami Xbox 360 oraz limitowane, bezprzewodowe kontrolery.

Zwiastun gry Halo 4:

Zasady konkursu:

Odpowiedz poprawnie na pytanie numer jeden oraz udziel jak najciekawszej odpowiedzi na pytanie numer dwa:

1. Wymień wszystkie gry z serii Halo, jakie do tej pory ukazały się na rynku.

2. Jak myślisz, co kryje pod ciężkim pancerzem Master Chiefa i dlaczego do tej pory nie ujawnił swojej prawdziwej osobowości? Uzasadnij swoją odpowiedź.

Swoje odpowiedzi przesyłajcie na adres konkurs-gry@firma.interia.pl, w temacie wpisując "Konkurs - Halo 4". Na Wasze zgłoszenia czekamy do 16 listopada.

Więcej szczegółów na temat tego konkursu znajdziecie w naszym regulaminie.

Nagrody:

Na szczęśliwych zwycięzców czekają trzy zestawy, w skład w których wchodzą egzemplarz gry Halo 4 na konsolę Xbox 360, t-shirt, kubek i brelok z motywem z gry oraz jeden zestaw, składający się z gry Halo 4, kubka i breloka!

Sponsorem nagród jest firma Microsoft.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy