Konkurs: Gadżety z The Division

Wczoraj odbyła się światowa premiera długo oczekiwanej gry Tom Clancy's The Division! Z tej okazji wraz z firmą Ubisoft zapraszamy do konkursu, w którym możecie zdobyć gry oraz gadżety związane z The Division.

O grze:

W grze Tom Clancy’s The Division Nowy Jork pada ofiarą pandemii, z którą władze miasta nie mogą sobie poradzić. W ciągu zaledwie kilku dni bez dostaw żywności i wody społeczeństwo popada w chaos.

Nadchodzi czas, aby aktywować oddział złożony z tajnych agentów - tylko oni mogą zaprowadzić porządek. Agenci, którzy wiodą pozornie zwyczajne życie, są szkoleni specjalnie, aby - kiedy już wszystko zawiedzie - działać samodzielnie i bez rozkazów.

Walcząc przeciwko upadkowi społeczeństwa, bohaterowie sami zostaną wplątani w spisek i zmuszeni do walki nie tylko z efektami stworzonego przez człowieka wirusa, lecz także z rosnącym zagrożeniem, które się za nim kryje.

Reklama

Początkowo wydawało się, że The Division będzie grą z gatunku MMO, ale ostatecznie okazało się, że jest to po prostu sieciowa gra akcji. Nie zmienia to jednak faktu, że jest to potencjalnie jeden z najgorętszych tytułów 2016 roku. Opowiada on o epidemii wywołanej przez terrorystów, którzy do jej rozprzestrzenienia wykorzystali... banknoty. W grze wcielimy się w jednego z agentów, których celem jest powstrzymanie upadku społeczeństwa.

Zasady konkursu:

Odpowiedz poprawnie na pytanie numer jeden oraz udziel jak najciekawszej odpowiedzi na pytanie numer dwa:

  1. W którym roku firma Ubisoft zapowiedziała grę The Division?
  2. Chuligani (Rioters), byli więźniowie (Rikers), pracownicy niższego szczebla (Cleaners) czy wyspecjalizowani żołnierze (Last Man Battalion) - do której frakcji chciałbyś dołączyć, by walczyć o nowy porządek? Uzasadnij swoją odpowiedź.

Swoje odpowiedzi przesyłajcie na adres konkurs-gry@firma.interia.pl, w temacie wpisując "Konkurs: Gadżety z The Division". Na Wasze zgłoszenia czekamy do 16 marca 2016. Więcej szczegółów na temat konkursu znajdziecie w naszym regulaminie.

Autorzy najciekawszych odpowiedzi zostaną poinformowani o wygranej drogą mailową.

Nagrody:

Na szczęśliwych zwycięzców czeka 15 zestawów t-shirt + czapka oraz 20 t-shirtów z motywem z gry.

Sponsorem nagród jest firma Ubisoft.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: The Division

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy