Reklama

Komornik: Nieskruszony - polska produkcja otrzymała demo

​To gra stworzona z myślą o tych, którzy lubią zapoznawać się z postapokaliptycznymi wizjami świata oraz... czytać.

Ostatnio polskie produkcje święcą triumfy na Steamie. Timberborn czy Gas Station Simulator zaraz po premierze trafiły do czołówki bestsellerów. Ta druga w pewnym momencie wskoczyła nawet na pierwsze miejsce, wyprzedzając wysokobudżetowego Deathloopa, jedną z najbardziej wyczekiwanych premier ostatnich miesięcy. Czy Komornik: Nieskruszony również ma szansę na taki sukces?

Prawdopodobnie nie, ponieważ mówimy w tym przypadku o produkcji niszowej, skierowanej głównie do polskiego odbiorcy (widać to po samym tytule, który nie został przetłumaczony na język angielski) oraz do grupy osób, które lubią spędzać czas przed komputerem, czytając długie teksty. Komornik: Nieskruszony będzie połączeniem wizualnej opowieści z grą paragrafową. Tak więc podczas zabawy będziemy nie tylko czytać, ale także podejmować liczne, odmienne w skutkach decyzje. Czego się po niej spodziewać, można sprawdzić już teraz, pobierając bezpłatnie wersję demonstracyjną. Jest dostępna na platformie Steam.

Reklama

Komornik: Nieskruszony to produkcja niewielkiego dewelopera - Sylen Studio. Jej akcja będzie się toczyć w uniwersum znanym z książek z serii "Komornik" autorstwa Michała Gołkowskiego. Tytułowy bohater - imieniem Aniketos - jest członkiem grupy śmiertelników powołanych przez Górę do poszukiwania i egzekwowania z Dłużników należności za grzechy. Podczas gry odwiedzimy m.in. postapokaliptyczną wersję Warszawy oraz niezbadane ziemie Rewersu. Z czasem zdecydujemy o charakterze naszej postaci, jak również o jej umiejętnościach oraz ekwipunku.

Komornik: Nieskruszony powstaje wyłącznie w wersji na PC. Jego data premiery została wyznaczona na drugą połowę bieżącego roku. Zagramy w nią w polskiej lub angielskiej wersji językowej.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy