Reklama

Kolekcja gier warta krocie odnaleziona w opuszczonym domu

​Grupa youtuberów, która przeszukiwała opuszczony dom, trafiła na bogatą kolekcję gier, wśród której nie zabrakło paru klasyków.

Gry wideo mają niekiedy ogromną wartość kolekcjonerską, o czym przekonaliśmy się po wylicytowaniu kilku egzemplarzy Super Mario Bros.

Jak informuje serwis Eurogamer, na prawdziwą perłę trafiła grupa youtuberów, która trafiła do opuszczonego domu i w zagraconym pokoju znalazła pudełko wypełnione grami oraz gadżetami. Ich wartość to około 100 tysięcy dolarów amerykańskich. Warunki do eksploracji nie były zbyt dobre, ale finalnie opłaciło się, bowiem w ręce poszukiwaczy skarbów trafiły istne perełki.

Udało się bowiem zdobyć m.in. Drakengard i The Legend of Zelda: The Wind Waker. Nie obyło się jednak bez szkód, ponieważ Aimee ugryzł pająk, a Korbik skarżył się na dziwne swędzenie. Wspomina dwójka nie zgarnie jednak wszystkich pieniędzy dla siebie i podzieli się z grupą kolekcją, zgarniając 20 tysięcy ze 100 tysięcy dolarów.

Reklama

Dom należał do wujka kobiety o imieniu Stephanie, który musiał opuścić go w 2019 roku z powodu problemów ze zdrowiem. Jeszcze wcześniej po śmierci żony zabrał się za kolekcjonowanie gier. Budynek był przeznaczony do rozbiórki, a zestaw do wyrzucenia, dobrze więc, że ocalał.

Marcin Jeżewski - ITHardware.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje