Reklama

Kolejny odcinek drugiego sezonu Minecraft: Story Mode dostępny – z tej okazji zwiastun

Dzisiaj światło dzienne ujrzał trzeci epizod drugiego sezonu Minecraft: Story Mode - bazującej na słynnej grze studia Mojang przygodówki od Telltale Games.

W kontynuacji gracze ponownie przejmują kontrolę nad Jessim i jego towarzyszami, którzy po uratowaniu świata w poprzedniej odsłonie stali się znanymi bohaterami. Tyle tylko, że wraz z upływem czasu relacje między przyjaciółmi zaczęły się psuć.

Pewnego dnia Jesse odnajduje tajemniczą rękawice. Przedmiot najwyraźniej ma własną wolę, ponieważ zatrzaskuje się na ręce jegomościa. Okazuje się, że artefakt w rzeczywistości należy do położonej pod wodą starożytnej świątyni.

Odcinek zatytułowany Jailhouse Block przedstawia dalsze losy bohaterów. Nie przytoczymy jednak szczegółów na temat fabuły, aby nie popsuć zabawy osobom, które nie miały jeszcze okazji zapoznać się z wcześniejszymi rozdziałami gry.

Reklama

Wzorem poprzednich gier studia Telltale Games, nie zabraknie oczywiście możliwości podejmowania decyzji, które wpłyną na kolejne wydarzenia. Ciekawostką jest funkcja Crowd Play, która pozwala dokonywać wyborów wspólnie ze znajomymi głosującymi na preferowaną opcję za pomocą telefonu.

Trzeci - z pięciu planowanych - epizodów drugiego sezonu Minecraft: Story Mode dostępny jest na PC, konsolach Xbox One i PlayStation 4 oraz urządzeniach mobilnych z systemami iOS i Android. Poniżej można obejrzeć zwiastun opublikowany z okazji premiery odcinka:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy