Kolejny materiał ze Śródziemie: Cień Wojny przedstawia zmiany w systemie Nemezis

Do sieci trafiło kolejne nagranie koncentrujące się na Śródziemie: Cień Wojny. Tym razem postanowiono pokazać zmiany wprowadzone do systemu Nemezis.

Znane z pierwszej odsłony cyklu rozwiązanie powróci w nadchodzącej kontynuacji. W oryginale mechanizm odpowiadał za zarządzanie wrogimi siłami. Przeciwnicy bezustannie walczyli między sobą o władzę - wyeliminowanie jednego dowódcy oznaczało, że za chwilę ktoś zajmie jego miejsce. Poza tym wrogowie stawali się silniejsi wraz z każdym zwycięstwem.

Tak samo Nemezis będzie działał w Śródziemie: Cień Wojny, choć nie zabraknie nowości, które pokazano w materiale przygotowanym przez serwis IGN. Otrzymamy przede wszystkim większą kontrolę nad budowaną własną armią orków. Istotnym elementem wprowadzonym przez twórców jest przejmowaniu fortec.

Reklama

Po podbiciu danego zamku, pojawi się możliwość wyznaczenia nowego dowódcy twierdzy - lojalnego oczywiście wobec nas. Ponadto Autorzy przygotowali też podział na plemiona - każde dysponuje własnymi barwami, a obecność członków jakiejś frakcji na określonym terenie wpłynie na wygląd otoczenia.

Śródziemie: Cień Wojny ukaże się 25 sierpnia na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Wspomniany materiał koncentrujący się na zmianach zaimplementowanych do systemu Nemezis można obejrzeć poniżej:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Śródziemie: Cień wojny

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy