Kolejne wzmianki o Red Dead Redemption 2 na PC

​Wskazówki na temat Red Dead Redemption 2 w wersji PC po raz kolejny pojawiły się w czeluściach internetu. Tym razem źródło jest całkiem oficjalne, ponieważ mowa o plikach źródłowych aplikacji Social Club, którą Rockstar Games wykorzystuje do dystrybucji gier na komputerach osobistych.

Użytkownik "JakoMako51" podzielił się odkryciem w serwisie społecznościowym Twitter. W plikach źródłowych aplikacji można bowiem znaleźć wpis "RDR2_PC_Accomplishments", który służy zapewne do wyświetlania "dokonań" gracza. Być może mowa o trofeach lub jakichś statystykach.

Miłośnicy PC nadal czekają na oficjalne potwierdzenie, że otrzymają konwersję Red Dead Redemption 2. Rockstar milczy w tej kwestii, lecz w sieci raz po raz pojawiają się sugestie na ten temat. Aktualizacja Social Club może także sugerować, że prace są już bliskie ukończenia.

Reklama

W maju pisaliśmy o CV jednego z pracowników zaangażowanych w grę. Nan Ma to były programista systemów fizyki z Rockstar Toronto. To właśnie w jego profilu w serwisie LinkedIn w rubryce z doświadczeniem pojawiła się rubryka z Red Dead Redemption 2 na PC, obok Max Payne 3 oraz GTA 5.

Nie są to jednak pierwsze doniesienia tego typu. Już w ubiegłym roku Red Dead Redemption 2 w wersji PC pojawiło się na profilu innego programisty, tym razem z Rockstar Leeds. W tym przypadku wzmiankę błyskawicznie usunięto, ponieważ deweloper był nadal zatrudniony w angielskim studiu.

Idąc dalej, w październiku pewne wskazówki dostarczyła aplikacja mobilna towarzysząca grze. Wewnątrz kodu znaleziono kilka bardzo interesujących linii, zawierających frazy kluczowe nie tylko dla miłośników grania na pecetach, ale także na sprzęcie przeznaczonym do rzeczywistości wirtualnej.

Linia "PARAM_companionAutoConnectIpPC" odpowiada najpewniej za łączenie aplikacji mobilnej z komputerami osobistymi, aby wyświetlić na urządzeniu mobilnym odpowiednie statystyki postaci oraz mapę, zgodną z naszymi postępami na komputerze.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Red Dead Redemption 2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama