Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Kolejne wskazówki na temat Sunset Overdrive na PC

​W sieci pojawiły się kolejne niepotwierdzone doniesienia sugerujące, że gra akcji Sunset Overdrive, dostępna obecnie wyłącznie na Xbox One, zawita wkrótce na kolejną platformie sprzętowej - PC. Spodziewano się, że do zapowiedzi dojdzie na tegorocznych targach E3, lecz tak się nie stało.

Takie domysły pojawiły się po tym, jak w maju tego roku południowokoreańska organizacja zajmująca się klasyfikacją wiekową gier - zazwyczaj cenne źródło informacji na temat nadchodzących konwersji - poddała ocenie produkcję w wersji na komputery osobiste.. Internauci w bazie agencji odnaleźli wpis poświęcony pozycji.

Reklama

Majowa niespodzianka sugerowała, że ogłoszenie odbędzie się w czerwcu, właśnie na E3. Idealnym momentem była konferencja Microsoftu, który w 2014 roku wydał produkcję i który zapewne nadal posiada do niej prawa. Za prace odpowiadało studio Insomniac Games, niedawno twórcy cenionego Spider-Mana.

Na E3 nie doczekaliśmy się konkretów, lecz teraz nowe informacje oferuje kolejna organizacja zajmująca się przyznawaniem grom kategorii wiekowych. Tym razem Sunset Overdrive w wersji PC pojawiło się na stronie amerykańskiego ESRB i chyba trudno mówić już o błędzie czy przypadku.

Akcję osadzono w 2027 roku w tytułowym mieście, w którym duże wpływy posiada korporacja Fizzco. Firma wypuściła na rynek napój OverCharge - szybko okazuje się, że trunek zamienia ludzi w mutantów. Głównym bohaterem jest sprzątacz (można zmienić płeć prowadzonej postaci), który nie przekształcił się w potwora.

Przygotowana przez autorów metropolia wyróżnia się otwartą konstrukcją, co oznacza, że gracze mogą przemieszczać się swobodnie. Pojawiło się szereg zróżnicowanych misji do wykonania i opcja wykorzystania w walce mocno nietypowych rodzajów broni, w tym pluszowych misiów wypchanych dynamitem.

Dowiedz się więcej na temat: Sunset Overdrive

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje