Reklama

Kolejne produkcje od autorów Life Is Strange

​Ekipa Dontnod Entertainment, która na swoim koncie ma ciepło przyjętą grę przygodową Life Is Strange i jest odpowiedzialna za produkcję potencjalnego hitu nadchodzących miesięcy czyli Vampyr, ma zamiar ujawnić niebawem kolejne produkcje, nad którymi pracuje.

Wspomniany Vampyr, który swoją premierę zapowiedzianą ma na 5 czerwca 2018 roku to głośno zapowiadany tytuł z gatunku action RPG. Biorąc pod uwagę bliski termin pojawienia się gry w sprzedaży, można założyć, że została ona w pełni ukończona lub znajduje się w fazie ostatnich szlifów.

Należy jednak pamiętać, że deweloperzy z Francji pracują nad sequelem Life Is Strange - przygodowej gry podzielonej na epizody, opowiadającej historię dziewczyny ze zdolnością manipulowania czasem, która musi rozwiązać zagadkę zaginięcia pewnej studentki. Można się zatem spodziewać, że twórcy są zapracowani, ale jak się okazuje, praca na kilku frontach nie jest im obca. Według francuskiego dziennika Figaro, na nadchodzących targach E3, Dontnod ma zapowiedzieć dwa nowe tytuły.

Reklama

Brakuje jakichkolwiek szczegółowych informacji dotyczących tajemniczych produkcji. Twórcy Vampyra zapowiadają jednak, że mnogość zadań nie wpłynie na jakość produktów, ponieważ do każdej gry oddelegowany jest osobny zespół. Pozostaje zatem czekać do 12 czerwca, czyli do momentu rozpoczęcia targów E3 - corocznej największej wystawy w branży gier komputerowych.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama