Kolejne kraje nadbałtyckie nadjeżdżają do Euro Track Simulator 2

​Kto by pomyślał, że od premiery Euro Track Simulator 2 minęło już ponad sześć lat. Mimo dojrzałego już - jak na grę wideo - wieku, produkcja Czechów z SCS Software nadal się rozwija. Już w najbliższy czwartek, 29 listopada, twórcy wydadzą kolejny dodatek DLC - Beyond the Baltic Sea.

Jak sugeruje sam tytuł, otrzymujemy kolejne kraje nadbałtyckie do zwiedzenia, a więc Litwę, Łotwę oraz Estornię. Do tego Południowa Finlandia oraz terytoria rosyjskie, takie jak Sankt Petersburg oraz Kaliningrad. Łącznie przekłada się to na ponad 13 tysięcy kilometrów całkiem nowych dróg do przejechania.

Twórcy przygotowali 24 miasta czekająca na kierowców, z nowymi modelami trójwymiarowymi oraz firmami przewozowymi i biznesami czekającymi na transporty towarów. Do tego "charakterystyczna architektura bałtycka", cokolwiek może to oznaczać, a także charakterystyczne budowle i zabytki. Prawie jak Assassin’s Creed!

Reklama

Jak na realistyczny symulator przystało, będziemy zmagali się także z nowymi przeciwnikami, takimi jak pociągi, miejskie tramwaje oraz lokalni kierowcy. Ciekawostką w Finlandii będzie za to dostęp do specjalnego składu, złożonego z ciężarówki oraz dwóch długich przyczep. Cofanie takim potworem brzmi jak koszmar.

Jednocześnie twórcy wydają darmową aktualizację, która stała się już standardem na krótko przed debiutem większych rozszerzeń. Łatka 1.33 obejmuje więc możliwość zakupienia wspomnianych zestawów z dwiema przyczepami na fińskie drogi, ale nie tylko. W sklepach pojawią się tez przyczepy-platformy, przyczepy na kontenery, a nawet przyczepa na cegły i unikatowy Krone Boxliner, o ile posiadamy DLC Krone.

Do tego możliwość przechowywania profilów użytkownika na serwerach Valve, a także jakże przydatne zapisywanie konfiguracji ciężarówek i przyczep do szybkiego przełączania, bez konieczności ponownego ustawiania sprzętu.

Twórcy przygotowali także kolejne zmiany w fizyce, obejmujące między innymi zawieszenie prowadzonych pojazdów, damping, hamowanie oraz ciężar ładunków. Są też dwa nowe porty (Kapellskär w Szwecji oraz Travemünde w Niemczech)  i ładniejsze krople deszczu na szybach.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Euro Track Simulator 2

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy