Kolejne edycje Intel Extreme Masters także w Katowicach? Radni są na tak!

W połowie marca przyszłego roku w Katowicach odbędzie się finał Intel Extreme Masters. Katowiccy radni jednak już teraz przyjęli uchwałę, która zezwala na organizację kolejnych imprez e-sportowych w Spodku.

Katowicki Spodek już po raz drugi będzie gościł finał imprezy e-sportowej Intel Extreme Masters w dniach 12-15 marca. Wcześniejsze edycje cieszyły się ogromną popularnością, przyciągając około 70 tysięcy osób. Szacuje się, że w 2015 roku może to być nawet 100 tysięcy osób.

Wydarzenie to jest znakomitą promocją nie tylko Polski na terenie międzynarodowej, ale także samego miasta. To właśnie z tego względu radni już teraz uchwalili, że wyrażają zgodę na organizację kolejnych imprez z serii IEM w Katowicach do roku 2019.

Oczywiście wszystko zależy od organizacji ESL, która ustala, w jakich miastach odbywają się kolejne imprezy Intel Exteme Masters. Ogromny sukces Katowic wskazuje jednak na to, że w najbliższych latach niejednokrotnie będziemy świadkami dużego wydarzenia e-sportowego w naszym kraju.

Dowiedz się więcej na temat: Intel Extreme Masters

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje