Kolejna firma buduje panele dla PS5

​Kolejna firma zamierza produkować wymienne panele na PlayStation 5 - nawet bez zgody Sony. Wszystko to pomimo faktu, że pionierzy tego typu działalności zostali w ubiegłym roku błyskawicznie zestrzeleni przez prawników japońskiej korporacji i musieli pożegnać się z planami i zamówieniami.

Teraz do akcji wkracza firma Dbrand, która obecnie zajmuje się głównie gadżetami do telefonów. Teraz ma jednak pomysł na czarną obudowę do PS5, wyglądającą całkiem gustownie. Co więcej, całkiem rozsądnie firma nie przyjmuje jeszcze zamówień, czekając najpierw na dostawy paneli.

"Ruszamy z masową produkcją paneli dla PlayStation 5 pod koniec roku. Napisali przedstawiciele Dbrand w ubiegłym tygodniu. Nie zamierzamy jednak akceptować zamówień dopóki produkty nie pojawią się w naszej siedzibie w Toronto" - wyjaśniają przedstawiciele we wpisie na Reddicie.

Reklama

Użytkowniku tego portalu społecznościowego - nauczeni poprzednimi doświadczeniami - zapytali rozsądnie, czy Dbrand nie boi się prawników Sony. "Zachęcamy, by spróbowali" - odparła firma. Jak widać, najwyraźniej Kanadyjczycy nie obawiają się kroków prawnych ze strony Japończyków.

Inna firma, Game Armor, zbiera już zamówienia przedpremierowe na kilka wersji kolorystycznych, w cenach zaczynających się od 25 dolarów. Tutaj także przedstawiciele firmy zapewniali, że nie mają żadnych obaw, ponieważ nie naruszają żadnych znaków towarowych, produkując tylko plastik.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: PlayStation 5
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy