Reklama

"Kobieca" wersja zwiastuna nowej odsłony Prey

​W sieci pojawiła się nowa wersja jednego ze zwiastunów Prey. Największą różnicą względem oryginalnego materiału jest fakt, że wydarzenia przedstawiono nie z perspektywy męskiego bohatera, a żeńskiego.

W opracowywanej przez studio Arkane produkcji gracze będą mogli zdecydować o płci prowadzonej przez siebie postaci. Bez względu jednak na wybór nie zmieni się imię protagonisty, który (lub która) nazywać się będzie Morgan Yu.

Teraz Bethesda opublikowała alternatywną wersję zwiastuna gry, który oryginalnie pojawił się w czerwcu. Materiał prawie niczym nie różni się od pierwowzoru, poza tym, że wydarzenia przedstawiono nie z perspektywy mężczyzny, a kobiety.

Reklama

Akcja tytułu osadzona zostanie w przyszłości, a konkretnie - w 2032 roku. Główny bohater (lub bohaterka) uczestniczy w eksperymencie na stacji kosmicznej Talos. Działania naukowców zostają jednak przerwane przez obcych, którzy atakują placówkę.

Zadaniem protagonisty ma być przetrwanie w nieprzyjaznym środowisku. Nie będzie jednak bezbronny - dysponować ma specjalnymi zdolnościami. Jedna z umiejętności pozwoli na przykład na zamianę w wybrany przedmiot, co okaże się przydatne przy rozwiązywaniu prostych zagadek.

Dokładna data premiery Prey nie jest znana, ale produkcja powinna ukazać się w przyszłym roku. Tytuł zostanie wydany na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.

Wspomniany trailer w "kobiecej wersji" można obejrzeć poniżej:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje