Kobe Bryant znajdzie się na okładce NBA 2K24!

Podczas NBA Summer League 2023 2K Sports ujawniło rąbek tajemnicy jeżeli chodzi o nową odsłonę NBA 2K. Developerzy postanowili oddać hołd tragicznie zmarłej legendzie ligi i umieścić na okładce gry Kobego Beana Bryanta.

Co wiemy o NBA 2K24?

Póki co nie poznaliśmy zbyt wielu szczegółów odnośnie nowej gry NBA 2K. Developerzy cały czas trzymają nas w niepewności i nie wiemy, jakich nowości możemy spodziewać się po nowej serii. W ostatnich latach 2K Sports naprawdę zaskakiwało nas produkcją samej gry i trudno było w zasadzie się do czegoś przyczepić. Jeżeli chodzi o sam tryb kariery, to ten był zdecydowanie bardziej rozbudowany niż w piłkarskiej serii FIFA od EA Sports. Pod tym względem Electronic Arts po prostu nie było w stanie rywalizować ze swoim konkurentem. 

Reklama

Kobe Bryant na okładce NBA 2K24!

Podczas NBA Summer League 2023 dowiedzieliśmy się za to, że główną twarzą nowej serii będzie nieżyjący już Kobe Bryant. Pięciokrotny mistrz NBA i niekwestionowana legenda Lakersów zmarła w 2020 roku w katastrofie helikoptera, mając zaledwie 41 lat. Sam Kobe bywał już na okładce serii w 2010 i 2017 roku. W 2021 2K Sports wypuściło również specjalną edycję gry poświęconą jego osobie o nazwie "Mamba Forever Edition".

Wybór Kobego Bryanta na okładkę NBA 2K24 może nie jest jakimś ogromnym zaskoczeniem, lecz można traktować go w kategorii lekkiej niespodzianki. Dotychczas wydawało się, iż twarzą nowej serii gry będzie Serb Nikola Jokić, który poprowadził Denver Nuggets po pierwsze historyczne mistrzostwo NBA, samemu zgarniając przy tym tytuł MVP. Póki co 28-latek będzie musiał jednak poczekać jeszcze na ten zaszczyt.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: NBA 2K24
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama