Reklama

Knack doczeka się sequela

Knack - jeden z tytułów startowych PlayStation 4 - nie należy do zbyt udanych produkcji. Sony się jednak nie poddaje - na PlayStation Experience firma zapowiedziała kontynuację gry.

Szczegółów na temat powstającej platformówki nie ujawniono zbyt wiele. Po raz kolejny gracze pokierują tytułowym bohaterem, którego unikalną zdolnością jest możliwość zmiany kształtu, co przydaje się w rozwiazywaniu zagadek i walce z oponentami.

Tym razem Knack będzie miał towarzysza. Tajemnicza postać jest łudząco podobna do głównego protagonisty, od którego odróżnia się jedynie kolorem - ozdobiony jest nie czerwonymi, a niebieskimi elementami.

Obecność drugiej postaci może oznaczać, że w przygotowywanej produkcji znajdzie się tryb kooperacji. Tym bardziej, że w zaprezentowanym na PlayStation Experience zwiastunie pokazano fragmenty, w których obu jegomości współpracuje ze sobą.

Reklama

Na razie nie podano daty premiery Knacka 2. Produkcja ukaże się oczywiście tylko na konsoli PlayStation 4. Poniżej można zobaczyć wspomniany wyżej trailer prezentujący pierwsze ujęcia z rozgrywki:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy