Klabater przedstawia nowy live action trailer Skyhill: Black Mist

​Klabater, wydawca i producent gier, prezentuje fabularny trailer typu live action do gry Skyhill: Black Mist. Tytuł z gatunku horror-survival swoją premierę będzie miał jeszcze tej jesieni.

Wcześniej, w grę będzie można zagrać na odbywających się pod koniec sierpnia targach Gamescom w Kolonii. Pierwsza część Skyhilla, zadebiutowała w 2015, do dziś sprzedała się w nakładzie 200 000 egzemplarzy. Producentem gry jest rosyjskie studio Mandragora.

W Skyhill: Black Mist gracz budzi się w środku potężnego, luksusowego kondominium zbudowanego przez Skyhill Inc - korporacji która kontroluje całe miasto. Jako jeden z jej nowych pracowników, dostaje apartament, do którego właśnie się wprowadza. Niespodziewanie staje w obliczu tragedii -  jego ukochana córka zaginęła w niekończącym się labiryncie korytarzy kompleksu, który został opanowany przez mroczne monstra i opętany przez złe moce kultystów. Gracz musi ocalić nie tylko siebie, ale także znaleźć i ochronić swoją rodzinę za wszelką cenę, stale uciekając przez czarną mgłą, która zmienia ludzi w potwory.

Reklama

Gra zadebiutuje jesienią w wersji na PC oraz Sony PlayStation 4, Microsoft Xbox ONE i Nintendo Switch.

materiały prasowe
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy