Reklama

Kinguin for Charity Winter Edition 2015 - rywalizacja w szczytnym celu

​Już jutro będziecie mogli zobaczyć najlepszych graczy Hearthstone w rozpoczynającym się turnieju Kinguin for Charity Winter Edition 2015.

Oglądając zmagania graczy możesz pomóc dzieciakom z fundacji Child's Play!

Przypomnijmy, że turnieje organizowane przez Kinguin mają dwa zasadnicze cele:

  • Po pierwsze pomagać
  • Po drugie pokazywać światu czym jest e-sport: jak ważną rolę może odgrywać na świecie oraz ile dobre może zrobić.

W pierwszej edycji "Kinguin for Charity" udało się zebrać 3557.07$. Mamy nadzieję, że tym razem uda nam się zebrać więcej, ale do tego potrzebujemy Waszej pomocy! Bądźcie z nami, oglądajcie topowych graczy i pomóżcie dzieciakom.

Reklama

Co, gdzie i kiedy?

Kinguin for Charity Winter Edition 2015 rozpoczyna się już w najbliższy piątek 23 stycznia i potrwa do 25 stycznia. W trakcie trzech dni do rywalizacji staną najlepsi gracze Hearthstone na świecie: StrifeCro, Amaz oraz Rdu. Tak jak w poprzedniej edycji stawką jest pula 5000$. Potyczki graczy możemy oglądać a pomocą:

Zasady są proste

Mamy 16 graczy. Rywalizacja odbywa się na zasadzie single elimination. Tylko 4 z nich może zdobyć nagrodę. Czwarte i trzecie miejsce otrzymują nagrodę w wysokości 500$, za drugie miejsce 1500$, a za najwyższe miejsce na podium 2500$. Pierwsze mecze startują już w piątek 18.30.

Jak możemy pomóc?

To bardzo proste. Wystarczy wejść na stronę internetową turnieju: KinguinFor Charity Winter Edition 2015 albo na kanał Kinguin TV na Twitchu i kliknąć w specjalnie przygotowany widget z napisem "Clikc here for donate". Wtedy po wypełnieniu formularza dokonujemy przelewu środków wprost na konto fundacji Child's Play. Prawda, że łatwe.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy