Kingdom Come: Deliverance – ruszyła przedsprzedaż pudełkowa i online

​Ruszyła przedsprzedaż gry Warhorse Studios i Deep Silver, Kingdom Come: Deliverance, która 13 lutego 2018 roku pojawi się na PC, PS4 i Xbox One.

Do zestawów przedsprzedażowych Edycji Specjalnej i Kolekcjonerskiej gry dołączony jest bonus w postaci kuponu na kolekcjonerskie etui na telefon z motywami z gry.

Kingdom Come: Deliverance to oparta na fabule i osadzona w otwartym świecie gra RPG, rozgrywająca się w XV wiecznej Europie Środkowej. Pomścij śmierć swoich rodziców, walcząc z najeźdźcami, wypełniając brzemienne w skutkach zadania i podejmując decyzje, które wpłyną na tok rozgrywki. Odkrywaj majestatyczne zamki, leśne ostępy i rozwijające się miasteczka oraz inne, niezliczone i niezwykle realistyczne lokacje na terenie średniowiecznych Czech.

Reklama

Zamawiając grę przedpremierowo w wybranych sklepach i online, gracze otrzymają kod uprawniający do otrzymania kolekcjonerskiego etui z grafiką z gry Kingdom Come: Deliverance na wybrany model telefonu. Etui jest wykonane z materiału silikonowego, który jest wytrzymały i elastyczny, a grafiki nie ścierają się.

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Kingdom Come: Deliverance
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy