Kingdom Come: Deliverance przesunięte na 2017?

Ze zniecierpliwieniem czekaliście na nową grę w klimatach średniowiecza? Cóż, prawdopodobnie będziecie musieli porzucić nadzieję na premierę w tym roku.

Najnowsze rewelacje sugerują, że Czesi pokażą nam swoją wizję średniowiecza dopiero w przyszłym roku. Jak donosi portal WCCFtech, rozgrywający się w średniowiecznej Europie erpeg twórców Mafii został przełożony na 2017 rok.

Informacja nie została jeszcze ogłoszona przez twórców oficjalnie (dlatego tagujemy informację jako plotkę) i pochodzi od przedstawiciela studia Warhorse, z którym komunikował się dziennikarz portalu. Jego zdaniem ostatecznej daty premiery mamy spodziewać się dopiero między E3 a Gamescomem.

Przypomnijmy, że to pierwszy raz, kiedy premiera została przesunięta: wstępnie grę miano wydać w czwartym kwartale 2015 roku, następnie przesunięto wydanie na tegoroczne lato, potem potwierdzono, że pecetowa wersja zostanie opóźniona, by pojawiła się na rynku równocześnie z konsolowymi. Poniżej pokazany światu w marcu tego roku zwiastun bety:

Reklama

CD Action

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama