Reklama

Kingdom Come: Deliverance jeszcze trudniejsze

​Gra czeskiego studia Warhouse Studios miała swoją głośną premierę nieco ponad miesiąc temu i zdążyła zasłużyć na opinię produkcji stawiającej na realizm i wyśrubowany poziom trudności. Dzięki wsparciu moderów, gracze chętni do jeszcze trudniejszej rozgrywki mogą pobrać moda, który z pewnością spełni ich oczekiwania.

Na platformie moderskiej NexusMods.com pojawiło się nieoficjalne rozszerzenie o nazwie "Ultimate Realism Overhaul", autorstwa Knoxogoshi, wprowadzające do gry nowy poziom trudności i realizmu. Zmiany poczyniono głównie w walce, która wymaga jeszcze bardziej taktycznego podejścia i precyzji. Bronie zadają mniej obrażeń, wymagają więcej siły i autor moda położył także nacisk na dobór broni pod kątem przeciwnika. Żeby przeżyć trzeba żonglować swoim uzbrojeniem i dopasowywać styl walki do konkretnego oponenta.

Reklama

Handlarze zdecydowanie nie będą sprzyjali poprawie sytuacji finansowej Henryka. Za dobra, które zostaną sprzedane, gracz otrzyma mniej złota, które w większości będzie musiał przeznaczyć na zakup jedzenia, ponieważ i ten aspekt rozgrywki doczekał się modyfikacji. Postać szybciej robi się głodna i szybciej się męczy przez co rozsądne zarządzanie zasobami staje się jednym z kluczowych elementów przygody. Dylemat między pełnym żołądkiem a spaniem w karczmie z pewnością dotyczył niejednego mieszkańca średniowiecznych Czech.

W ciągu 3 dni od publikacji, moda pobrało już ponad 1000 graczy.

Pełną listę modyfikacji oraz instrukcję instalacji moda można znaleźć pod tym linkiem: http://bit.ly/2G9ekTZ

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy