Reklama

Killer Instinct w wersji Steam pozwoli na wspólną zabawę z posiadaczami edycji Windows 10 i Xbox One

Twórcy bijatyki Killer Instinct ogłosili, że zapowiedziana w czerwcu wersja produkcji, która dostępna będzie za pośrednictwem usługi Steam, umożliwi zabawę międzyplatformową.

We wpisie na oficjalnym forum tytułu Rukari Austin, który w studiu Iron Galaxy odpowiada za kontakt ze społecznością graczy, poinformował, że gra w wydaniu przygotowywanym z myślą o sklepie Valve pozwoli na rozgrywkę z posiadaczami edycji Windows 10 i Xbox One. Na razie system jest testowany.

W najnowszej aktualizacji bijatyki - łatce oznaczonej numerem 3.9 - dodano specjalne funkcje umożliwiające włączenie lub wyłączenie zabawy międzyplatformowej z użytkownikami Steama. Mechanizm jest jednak nadal sprawdzany przez twórców, więc opcja może znikać lub się pojawiać.

Reklama

Killer Instinct obecnie dostępne jest na PC z systemem Windows 10 oraz konsoli Xbox One. Właściciele obu platform mogą od początku grać między sobą. Dotychczas nie było jasne, czy nabywcy wersji z usługi firmy Valve do nich dołączą.

Bijatyka bazuje na nietypowym modelu biznesowym. Tytuł jest darmowy - bezpłatnie sprawdzimy wszystkie warianty zabawy, ale tylko jedną, zmienianą co jakiś czas postać. Zestaw 26 innych wojowników można zdobyć kupując edycję Definitive.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje