Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Killer Instinct w wersji Steam pozwoli na wspólną zabawę z posiadaczami edycji Windows 10 i Xbox One

Twórcy bijatyki Killer Instinct ogłosili, że zapowiedziana w czerwcu wersja produkcji, która dostępna będzie za pośrednictwem usługi Steam, umożliwi zabawę międzyplatformową.

We wpisie na oficjalnym forum tytułu Rukari Austin, który w studiu Iron Galaxy odpowiada za kontakt ze społecznością graczy, poinformował, że gra w wydaniu przygotowywanym z myślą o sklepie Valve pozwoli na rozgrywkę z posiadaczami edycji Windows 10 i Xbox One. Na razie system jest testowany.

Reklama

W najnowszej aktualizacji bijatyki - łatce oznaczonej numerem 3.9 - dodano specjalne funkcje umożliwiające włączenie lub wyłączenie zabawy międzyplatformowej z użytkownikami Steama. Mechanizm jest jednak nadal sprawdzany przez twórców, więc opcja może znikać lub się pojawiać.

Killer Instinct obecnie dostępne jest na PC z systemem Windows 10 oraz konsoli Xbox One. Właściciele obu platform mogą od początku grać między sobą. Dotychczas nie było jasne, czy nabywcy wersji z usługi firmy Valve do nich dołączą.

Bijatyka bazuje na nietypowym modelu biznesowym. Tytuł jest darmowy - bezpłatnie sprawdzimy wszystkie warianty zabawy, ale tylko jedną, zmienianą co jakiś czas postać. Zestaw 26 innych wojowników można zdobyć kupując edycję Definitive.

Dowiedz się więcej na temat: Killer Instinct

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje