Killer Instinct trafi do oferty usługi Steam

​Killer Instinct w wersji PC obecnie dostępne jest tylko w cyfrowym sklepie Microsoftu, co oznacza, że grę można uruchomić tylko na Windowsie 10. Wkrótce jednak produkcja ukaże się także na Steamie.

Podczas tegorocznej edycji turnieju CEO Fightning Championship odpowiedzialny za zorganizowanie zawodów Alex Jebailey ujawnił, że bijatyka pojawi się w ofercie platformy Valve. Nie ujawnił jednak żadnych konkretnych szczegółów.

Istnieje jednak duże prawdopodobieństwo, że wersja, która trafi na Steama, będzie kompatybilna nie tylko z Windowsem 10. Całkiem możliwe, że posiadacze PC otrzymają możliwość uruchomienia produkcji na innych systemach operacyjnych, w tym starszych wersjach "Okienek".

Na razie nie wiadomo też czy w wydaniu przeznaczonym na słynną platformę dystrybucji cyfrowej znajdzie się opcja rozgrywki z posiadaczami konsol Xbox One. Funkcja może być zarezerwowana tylko dla edycji ze sklepu Microsoftu.

Reklama

Dokładnej daty premiery Killer Instinct w wersji przygotowywanej z myślą o Steamie nie podano. W usłudze firmy Valve gra powinna jednak ukazać się jeszcze w tym roku. Więcej szczegółów autorzy podadzą wkrótce.

Bijatyka bazuje na nietypowym modelu biznesowym. Tytuł dostępny jest za darmo z wszystkimi wariantami zabawy, choć bezpłatnie sprawdzimy tylko jedną, zmienianą co jakiś czas postać. Zestaw 26 innych wojowników można zdobyć kupując edycję Definitive.

Natomiast 27 czerwca w grze pojawi się kolejny dodatkowy bohater - Eagle. Poniżej można obejrzeć zwiastun prezentujący wspomnianego jegomościa:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Killer Instinct

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama