Reklama

Kiedy Cyberpunk 2077 wróci do PS Store? Tego nie wie nikt

​Cyberpunk 2077 wciąż nie jest dostępy w PS Store i niestety nikt nie wie kiedy ten moment nastąpi, ponieważ Sony wciąż nie zadeklarowało się kiedy przywróci do sklepu najnowszą grę twórców Wiedźmina.

Cyberpunk 2077 w związku z problemami technicznymi i bardzo przeciętną wersją na konsole poprzedniej generacji został usunięty ze sklepu PS Store, do którego nie wrócił do dziś. Jeśli ktoś zastanawia się kiedy ten moment nastąpi, to odpowiedzi na to pytanie nie zna chyba nikt.

CD Projekt RED robi co może, żeby poprawić swoją grę i spełnić wymagania Sony, ale ten nadal nie zadeklarował kiedy przywróci na swoją platformę najnowszą produkcję twórców Wiedźmina. Warto przypomnieć, że przedstawicielka polskiego studia w kwietniu informowała, że z każdą kolejną łatką zbliżamy się do tego momentu.

Reklama

Adam Kiciński, szef CD Projekt podczas spotkania z akcjonariuszami przyznał jednak, iż nie wie kiedy Cyberpunk 2077 wróci do PS Store. Oczywiście nie ma problemu, by CP 2077 kupić na PlayStation i zagrać. Cyberpunk 2077 był zapowiadany na murowany hit jednak gra trafiła do nas z licznymi glitchami uniemożliwiającymi komfortowe granie.

W związku z tym Redzi umożliwi niezadowolonym graczom zwrot kupionego egzemplarza i wiemy, że na ten krok zdecydowało się 215,6 tys. osób. Nie jest to jakaś duża grupa, zważywszy iż od grudniowej premiery sprzedano w sumie w 13,7 milionów egzemplarzy. W tym roku najpewniej trafią do nas pierwsze, darmowe dodatki do Cyberpunka 2077. W planach są jeszcze płatne DLC rozszerzające dostępną historię o nowe wątki.

Marcin Jeżewski - ITHardware.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje