Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Kazanie i nabożeństwo ojca Josepha Seeda w nowym zwiastunie Far Cry 5

​Ubisoft kontynuuje promowanie zbliżającego się coraz większymi krokami Far Cry 5. Firma opublikowała kolejny zwiastun gry z prawdziwymi aktorami.

Nagranie prezentuje historię mężczyzny, który tak bardzo spieszy się na organizowane przez ojca Josepha Seeda nabożeństwo, że jadąc samochodem przekracza dozwoloną prędkość. Nie zatrzymuje się jednak na polecenia policjanta, przed którym postanawia uciec. Pościg kończy się stłuczką, w której stróż prawa zostaje ranny.

Reklama

Ostatecznie jegomość dociera do kościoła, do którego wchodzi w trakcie kazania przywódcy sekty Projekt Bram Edenu. Po reakcji osób samozwańczego kapłana i osób biorących udział w mszy można jednak wywnioskować, że spóźnienia na uroczystości religijne są niedopuszczalne.

Akcję gry osadzono w znajdującym się w amerykańskim stanie Montana fikcyjnym hrabstwie Hope County, nad którym kontrolę przejęli kultyści kierowani właśnie przez Seeda. Wcielimy się w policjanta (do wyboru kobieta lub mężczyzna) wysłanego z zadaniem rozprawienia się z fanatykami.

Far Cry 5 zadebiutuje w przyszłym tygodniu - 27 marca. Tego dnia tytuł pojawi się na trzech różnych platformach sprzętowych - PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Wspomniany zwiastun z udziałem prawdziwych aktorów można obejrzeć poniżej:

Dowiedz się więcej na temat: Far Cry 5

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje