Reklama

Kanye West z nową płytą o grach?

Możliwe, że zapowiadany od jakiegoś czasu nowy album Kany'ego Westa okaże się strzałem w dziesiątkę i każdy szanujący się gracz będzie chciał ją mieć.

Przy okazji ogłoszenia tego faktu Yeezy rozpoczął gamingowo-wspominkową serię tweetów. Wynikło z niej, że "prawdopodobnie jego ulubioną grą" w dzieciństwie był shmup, co tylko cementuje pozycję Yeezusa jako nadczłowieka.

Oczywiście ktoś może zarzucić, że hej, The Life of Pablo miało najpierw nazywać się Swish, a potem Waves, i że niewykluczone, że następna płyta Westa nie będzie miała koniec końców wiele wspólnego z grami.

Być może. Na obecną chwilę jego zapowiedziany na lato album nosi jednak nazwę "Turbo Grafx 16". Nie wiadomo, czy w Europie i Japonii tytuł ten zostanie zlokalizowany na "PC Engine" lub "TurboGrafx".

Reklama

Wiemy tylko to, co artysta ogłosił na Twitterze: "Mój następny album nosi na obecną chwilę tytuł 'Turbo Grafx 16'... Czuję teraz mega nerdowską wibrację... Za dzieciaka to była jedna z moich ulubionych konsol, a Blazing Lazers było prawdopodobnie moją ulubioną grą na tej konsoli... Brachu, mój ziomek Mali o którym mówiłem w piosence Drive Slow miał w prawdziwym życiu Neo Geo... Grywaliśmy w Spy Hunter w domu mojej mamy".

Nie wiemy jeszcze, czy Yeezy zamierza na nowej płycie samplować Castlevanię: Rondo of Blood, Ysa, Bombermana lub Turricana. Wiemy tylko, że The Life of Pablo to póki co mocny kandydat do tytułu Płyty Roku, i że na Turbo Grafx 16 naprawdę warto czekać.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy